Miedzynarodowy

Jak porównać ceny lotów i hoteli-Znajdź najlepsze oferty

Szukając rezerwacji lotów i / lub hoteli, zazwyczaj dobrym pomysłem jest skorzystanie z kilku stron porównujących ceny, aby znaleźć agencję oferującą najlepszą cenę dla tego samego produktu.

W skrócie: zarezerwuj z 4-tygodniowym wyprzedzeniem, poszukaj alternatywnych lotnisk / terminów, skorzystaj z różnych porównywarek, takich Expedia, Skyscanner, Where Can I FLY ?

  1.   Wiedz, kiedy zarezerwować

Najlepsze ceny są zwykle dostępne około 6 do 4 tygodni przed odlotem. Szereg badań online potwierdza to roszczenie, które oczywiście zależy od wielu czynników, takich jak lokalizacja, rodzaj podróży, linie lotnicze i okres roku, że nie ma jasnej zasady. Jednak ta reguła powinna dawać jedne z najlepszych cen.

  1. Gdzie zacząć szukać

Rozpoczęcie od biura biura podróży może być dobrym początkiem, przynajmniej po to, aby uzyskać dobry pomysł na maksymalną cenę do wydania lub czasami uzyskać wspaniałe oferty. Z wyjątkiem pakietów last minute, zazwyczaj znajdziesz tańsze oferty online, zwłaszcza jeśli masz trochę cierpliwości, są elastyczne w datach, a ostatecznie w dokładnych lokalizacjach.

Na przykład, rozważ wyjazd w dni powszednie, kiedy loty są zazwyczaj mniej obciążone (z wyjątkiem poniedziałkowego poranka / czwartku wieczorem), a jeśli masz taką możliwość, odlatujesz z innego lotniska.

 

  1.   Jak wyglądać

Zawsze porównuj kilka stron internetowych, zarówno w przypadku lotów, jak i hoteli.

Na przykład, z losowym pakietem dla 2 osób, 3 noce w Las Vegas z Londynu, 6 tygodni przed odlotem, pełna cena pakietu dla 2 osób / 1 pokoju kosztuje 2437.56 $ na edreams.net.

Szukając osobnych lotów i hotelu na innej stronie, znaleźliśmy dokładnie tę samą opcję za 2154 $ lotu + 268 $ hotelu, łącznie 2422 $ na skyscanner.

Patrząc jeszcze dalej, ten sam pakiet można znaleźć za 2098 $ lotu + 218 $ hotelu, łącznie 2316 $ na wcifly.com.

Inne strony internetowe dały nam wyższe ceny niż te wszystkie. To już 5% rabatu, tylko za kilka kliknięć!

 

  1. Zniżka na zamówienia

Po znalezieniu pakietu i jesteś gotowy do rezerwacji na kilka tygodni przed datą wyjazdu, z całkowitym zamówieniem na loty i / lub hotele powyżej 1000 $ (750 £, 860 €), możesz uzyskać pomoc w znalezieniu lepszej ceny , a nawet uzyskać zniżkę do 30%, po prostu przesyłając zrzut ekranu z datami, lotami, hotelem, liczbą osób / pokoi na adres [email protected], aby otrzymać bezpłatną wycenę, a następnie zdecydować, co robić – zarezerwuj teraz z cena publiczna lub poczekaj chwilę po obniżonej cenie.

How to Compare Flight and Hotel prices -Find the best deals : Edreams - package 2 persons flight + hotel Frankfurt to Las Vegas 3 nights
Edreams – pakiet 2-osobowy lot + hotel Frankfurt do Las Vegas 3 noce
How to Compare Flight and Hotel prices -Find the best deals : Skyscanner - flight Frankfurt to Vegas 2 persons 3 nights
 Skyscanner – lot z Frankfurtu do Vegas 2 osoby 3 noce
How to Compare Flight and Hotel prices -Find the best deals : Skyscanner - hotel Las Vegas 2 persons 3 nights
  Skyscanner – hotel Las Vegas 2 osoby 3 noce
How to Compare Flight and Hotel prices -Find the best deals : Where Can I FLY ? - flight Frankfurt to Las Vegas 2 persons 3 nights
Gdzie mogę latać? – lot z Frankfurtu do Las Vegas 2 osoby 3 noce
How to Compare Flight and Hotel prices -Find the best deals : Where Can I FLY ? - hotel 2 persons Las Vegas 3 nights
  Gdzie mogę latać? – hotel 2 osoby Las Vegas 3 noce

W dzisiejszych czasach istnieje wiele opcji rezerwacji lotów i hoteli. Zalecamy, aby zawsze dokładnie sprawdzać ceny na różnych stronach internetowych. Nasze ulubione są następujące:

Można również uzyskać pomoc w znalezieniu najlepszych ofert, a wyszukiwarka internetowa www.wcifly.com na ogół oferuje najlepsze ceny w Internecie i może zapewnić bezpłatne wyceny dużych zamówień.

Teraz dokładnie wiesz, jak znaleźć najlepsze ceny lotów i hoteli, i nie stracisz zbyt wiele czasu na szukanie ich!

Ten artykuł to aktualizacja  Jak znaleźć tani lot